אודותינו

שלום, שמי נחמה רייך מנכ"לית חברות Venosupport ו-Birthlite

Venosupport הינו מאגר מידע לכל הקשור בתחום הדליות, השלכותיהן ודרכי ההתמודדות  במהלך תקופות החיים השונות.

Birthlite הינה רשת חנויות לממכר מוצרי התמיכה למגוון בעיות וורידים.
הממשק בין מאגר המידע לבין החנות נוצר במחשבה להקל על ההתמודדות בכל הכרוך בבעיות הוורידים, החל משלב הזיהוי, האבחון ועד לקבלת מענה תומך ומקל מדויק לבעיה.

איך הכל התחיל

Venosupport הוא פרי עמלה של אישה שלא הסכימה לקבל את האקסיומה

ש"כאבים הם חלק מתהליך ההריון" ובנחישות עצומה פעלה לייבא מארה"ב מגוון מוצרי תמיכה לבעיות וורידים שונות בהן נתקלה בהריונה והופתעה לגלות שהאביזרים שרכשה השיבו לה את איכות החיים להם ציפתה.

ההקמה של Birthlite

"הצורך הוא אבי ההמצאה" כשרחל נוכחה בהטבה המשמעותית אליה הגיעה בזכות מוצרי התמיכה, היא לא השאירה את כל הטוב הזה לעצמה וחשבה איך להקל על נשים נוספות במצבה, וכך נבט הרעיון של פתיחת רשת לממכר מוצרי תמיכה.

כשרופאי הנשים נוכחו באפקטיביות של מוצרי התמיכה, הם עודדו את רחל לפתוח את Birthlite ובכך להביא רווחה לאלפי נשים נוספות.

בשנת 2010 רחל נאלצה לעזוב את הארץ וכך Birthlite עבר לבעליה החדשים – הגב' נחמה רייך, אחותה של רחל.

זמן של פריחה

נחמה הביאה איתה ידע רחב והבנה לצרכי האישה במעגלי חייה בכלל ובמשך תקופת ההיריון בפרט. נחמה סבלה גם היא מדליות בתקופת ההיריון והכירה מקרוב את תחושת חוסר האונים ללא מוצרי התמיכה, מה שהביא אותה לפתח את העסק ולייבא מוצרי תמיכה מגוונים למגוון בעיות וורידים נרחב.

בעקבות המלצות הרופאים נחמה הוצפה בפניות, שגרמו לה לפתוח סניפים נוספים בבני ברק ובבית שמש בנוסף לחנות האם בירושלים. נציגי החנות עברו הכשרה מקצועית ע"מ שיוכלו להתאים לכל לקוח את המוצר המדויק לצרכיו.

אודות BirthLite

כרשת שחרתה על דגלה עדכנות, מקצועיות ואיכות, אנו עמלים למצוא עבורך את המוצרים החדשניים ביותר בשוק, ובכך לוודא שתקבלי את המוצר המדויק לבעייתך. כי אנו יודעים שתמיכה נכונה, תורמת גם לעתיד שלכם.

Birthlite היום

אנו מודעים גם לחשיבות הצד האסטטי החשוב ללקוחותינו, ושואפים לספק לכם את המוצרים שיהוו עבורכם תמיכה מקסימלית בלי  לוותר על היופי. הליין החדיש של גרביי התמיכה ב- VenoLegs , מתהדר בגרביון אלסטי שהיא גם אסתטי, נעים לעין ומספק תמיכה גבוהה מאד.

בנוסף, בימים אלו אנו מפתחים עם חברה בינלאומית המתמחה בייצור מוצרי תמיכה , חגורת בטן חדשה, המיועדת לטיפול הן בדליות בשוק העליונה והן בדליות במפשעה. היות ונוכחנו לראות שהמוצרים הקיימים בשוק אינם נותנים מענה מספק בצורה משביעת רצון.כהיום רשת Birthlite כבר התאימה מוצרי תמיכה לאלפי נשים והקלה עבורן את היומיום מתוך תחושת שליחות, להקל לנשים בתקופת האמהות, אנו עמלים ללא ליאות לאפשר לכם שיגרה נורמטיבית ככל האפשר, בכל שלב בהריון ולאחריו Venosupport.

פרוייקט Venosupport

במשך השנים, צוות Birthlite נתקל לעיתים קרובות בנשים שסבלו שנים רבות מבעיות וורידים שהעיבו על חייהן, אך לא היה להן דרך להגיע לפיתרון.

וכך הוקם מרכז Venosupport אתר שיספק מידע מקיף אודות בעיות הוורידים, אבחון אישי ודרכי הטיפול בהם ע"י מוצרי התמיכה המאפשרים איכות חיים טובה יותר, באמצעות חשיפה למבחר פתרונות זמינים, שלימים הפך לאתר VenoSupport.co.il, אתר זה מיועד לכל מי שסובל מדליות ברגליים, דליות במפשעה, בצקת, כאבים ותחושות של אי נוחות במשך תקופת ההיריון, ולאחר לידה, ובהתמודדות עם כאבים המופיעים לאחר לידה בניתוח קיסרי.

זה הוא הסיפור שעומד מאחוריי Venosupport

אם ברצונך לקבל עוד מידע על החנויות שלנו או על כל אחד מהפתרונות שאנחנו מציעים, אל תהססי ליצור איתנו קשר.

כל טוב,
נחמה ש. רייך