גרביי לחץ

על ידי | נוב 30, 2020 | פתרונות | אפס תגובות

במעמר זה נפרט איך גרבי תמיכה יכולים לסייע בבעיות הנגרמות עקב דליות, בצקת – נפיחות בקרסוליים / רגליים וברגליים כבדות ועייפות.

חשוב לבחור את גרב התמיכה המדויקת לבעייתך, להלן מספר הדגשים שיכוונו אותך להתאמה מקסימלית.<

דליות – ורידים נפוחים, כואבים ובולטים

דליות ורידים הן הביטוי השכיח ביותר לאי ספיקה ורידית. ( מקור השם הוא בשפה היוונית ופירושו דמוי אשכול ענבים).

דליות ורידים פוגעות באיכות החיים ובהיעדר טיפול מתאים עלולים להיווצר אף סיבוכים מסכני חיים.

בקרב אוכלוסיית הנשים הסיכוי ללקות בדליות הוא פי ארבעה מאוכלוסיית הגברים. דליות ורידים מופיעים כאשר המסתמים אינם תקינים, הדם ברגליים זורם כלפי מטה ויוצר עודף נפח ולחץ מקומי הגורם להרחבת והתארכות הוורידים. תופעה אשר ללא טיפול מתאים מחריפה עם הזמן.

הצעד הראשון למניעת החמרת הדליות הינו השימוש בגרביים אלסטיות המפעילות לחץ על הדליות ומונעות נפיחות.

למידע נוסף אודות התופעה של דליות ורידים, קראי מאמר זה.

גרבי תמיכה

גרבי התמיכה או בשמן המוכר יותר – גרביים אלסטיות, הינן גרביים מיוחדות המפעילות לחץ ממוקד מאזור הקרסוליים כלפי מעלה. הלחץ הנגרם כתוצאה מלבישת הגרביים האלסטיות, מסייע לשריר השוק לדחוף את הדם כלפי מעלה חזרה אל הלב ומכווץ את הווריד וכך נמנעת הרחבת והארכת הדליות, מה שמאפשר למסתמים לתפקד ללא הפרעה ולמנוע חסימה.

להלן תרשים אנטומי המסביר את אופן תמיכת הגרביים האלסטיות-

 גרבי לחץ מדורגות

גרבי התמיכה המדורגות עשויות ממגוון דרגות לחץ שונות: הן מתהדקות לאורך הקרסול בכדי לעודד סירקולציה וזרימת דם בריאה, הלחץ שמופעל בגרב, יורד ככל ששרוול הגרב רץ כלפי מעלה לכיוון הברך.

ההמלצה הרפואית דוגלת בלבישת גרבי לחץ מדורגות, משום שהם הכי אפקטיביות בתמיכה ושיפור הסירקולציה של הדם.

שימי לב:

חשוב לוודא שאת קונה גרב תמיכה המתאימה למצבך.

בסניפי Birthlite, אנו מתאימים את המוצר המדויק למצב הלקוחות כבר למעלה מעשור. להלן מס' טיפים שקיבצנו מהניסיון האישי שלנו:


התאמה-

חשוב לוודא התאמה מדויקת למצבך. אי- התאמה גורמת לאי נוחות מורגשת, ועלולה ,לגרום לנזק . גרביים הלוחצות בברך או בשוק, גרביונים המחליקים מטה, יכולים להגביל את סירקולציית הדם. מצב זה עלול לחסום זרימת דם ולהחמיר את הדליות.

מתהדרים במומחי התאמה שהוכשרו לדייק במידה הנכונה עבורכם אנו.
היות ולכל לקוחה יש מבנה אנטומי אינדיבידואלי, ברשת Birthlite מבצעים מדידה בעת הרכישה בחנות, וכך אנו יכולים לבחון התאמה מקסימלית.

ברשותנו מגוון רחב של מידות, סגנונות ובדים ,המאפשר לנו לדייק בהתאמה האישית ולספק את המוצר המדויק לך באופן מידי כך שתחושי הקלה מיידית בתסמינים .

לחץ הדרגתי-

חשוב לוודא שהלחץ בגרב התמיכה שלך הינו הדרגתי. כפי שמתואר למעלה, אנשי המקצוע בענף הבריאות תמימי דעים שלחץ הדרגתי הוא יעיל ביותר. כל גרבי התמיכה ברשת Birthlite מיוצרות בטכניקת הלחץ ההדרגתי.

איכות-

חשוב שתבחרי מותג איכותי היכול לספק מענה מושלם לבעייתך ולמידתך היות ולגרבי התמיכה תפקיד קריטי לסיוע בזרימת הדם כלפי מעלה. בנוסף, מוצרים זולים עלולים להכיל סיבים ירודים, ובכך להגדיל את הסיכון לאלרגיית העור כתגובה לגרב ועלולים להישחק ולהיקרע מהר יותר. ב- Birthlite, אנחנו מייבאים גרבי תמיכה מיצרני איכות מובילים, כדי להבטיח טיפול אפקטיבי לשביעות רצון הלקוחות.

מאושר מטעם ה-FDA-

כשאת רוכשת ב Birthlte את יכולה להיות רגועה שהמוצרים הם באיכות הגבוהה ביותר. מוצרינו מאושרים מטעם ה-FDA דבר המבטיח ייצור בתנאי סטנדרט בינלאומיים .

מחיר-

רשת Birthlte הינה היבואן הרשמי דבר המאפשר לנו להוזיל את מוצרי הרשת באופן משמעותי ולחסוך את פערי התיווך הסטנדרטיים. בשוק קיימות גרבי תמיכה בטווח מחירים רחב שמגלמים בתוכם את מחירי התיווך אותם סופגים המשווקים והרוכשים.

ב- Birthlite מודעים לכך שגרבי התמיכה הינן מוצר בסיסי, ואנו עושים כל מאמץ לאפשר לכל אחת ליהנות מאיכות חיים. משום כך, רשת Birthlte פועלת במתכונת של מכירות ביתיות ע"מ לספק לך את המוצר האיכותי ביותר במחיר הזול ביותר ואף להתחרות במחירי המוצרים לאחר סבסוד קופת החולים.

למידע נוסף על טווח המחירים שלנו, קראו הטופס ההזמנה

סגנונות-

נשים רבות הסובלות מדליות נרתעות מלבישת גרביים אלסטיות עקב המראה הבלתי אסטטי וחוסר ההתאמה שלהם לקיץ הישראלי ההביל
ב- Birthlite, אנחנו מכבדים כל רצון שלך להרגיש טוב. לשם כך, אנו מייבאים מגוון רחב של גרביי תמיכה באיכות גבוהה, במבחר צבעים וסוגי בד שונים, במטרה לממש צורך ספציפי של כל לקוחה. חשוב לנו שאת תראי טוב, מבלי להתפשר על ההרגשה הטובה שלך!

מתי כבר אפשר להרגיש את ההשפעה?

ברוב המקרים, תחושי הקלה מיידית ברגע בו תלבשי את גרב התמיכה. אפילו בעת המדידה בחנות. במקרים בהם הדליות יותר נפוחות, תצטרכי להמתין עד הבוקר הבא. לבישת גרבי הלחץ לאחר מנוחת הליל, תסייע לזרימת דם באופן טבעי לאורך הרגל מבלי להילחם בכוח המשיכה, והנפיחות בוורידים תרד לגמרי או באופן חלקי.

Birthlite מציעה מגוון סגנונות רחב להזמנה מידית בחנות המקוונת שלנו
או להגיע לאחד הסניפים שלנו להתאמה אישית. אנו מחכים לעזור לך!

לקוחה משתפת:

שמי חיה, בת 45 ואני מיילדת באחת המחלקות הפופולאריות בירושלים. מתוקף תפקידי אני מבלה שעות רבות בעמידה על הרגליים. העבודה בחדרי הלידה תובענית מאד וידי מליאות עבודה ב"ה. במהלך המשמרת לא הייתה לי פניות לחשוב על הרגליים שלי, ברגע שהמשמרת שלי הסתיימה התפניתי לחשוב על מצב הכבדות שלהן.

מכיוון שבעבודתי אני נחשפת לנשים רבות, הכרתי את גרבי התמיכה. תמיד ידעתי שגרביים אלסטיות הינן מסורבלות, וחשבתי שדבר זה עלול להכביד עלי במהלך עבודתי הדורשת כל כך הרבה תנועה וגמישות. אחת היולדות המליצה לי על גרביי התמיכה של Birthlite. שמחתי שהגעתי למקום הנכון. הצוות ב Birthlite התאים לי באופן מדויק את גרבי התמיכה הנכונות שסיפקו לרגליים שלי את התמיכה שהן כמהו לה, מבלי להגביל את חופש התנועה שלי. נדהמתי לראות את העלייה באנרגיה בעבודה , ואפילו בבית עם המשפחה לאחר סיום המשמרת. מאז אני ממליצה בכל פה לכל חברותי לעבודה על מוצרי התמיכה המעולים של Birthlite .