גרבי לחץ

על ידי | נוב 30, 2020 | פתרונות | אפס תגובות

במאמר זה נפרט איך גרבי תמיכה יכולים לסייע בבעיות הנגרמות עקב דליות, בצקת – נפיחות בקרסוליים / רגליים וברגליים כבדות ועייפות.

חשוב לבחור את גרב התמיכה המדויקת לבעייתך, להלן מספר הדגשים שיכוונו אותך להתאמה מקסימלית.

 

דליות – ורידים נפוחים, כואבים ובולטים

דליות ורידים הן ביטוי שכיח לאי ספיקה ורידית.

דליות ורידים פוגעות באיכות החיים. ובהיעדר טיפול מתאים, עלולים להיווצר אף סיבוכים מסכני חיים.

דליות ורידים מופיעים כאשר המסתמים אינם תקינים, הדם ברגליים זורם כלפי מטה ויוצר עודף נפח ולחץ מקומי הגורם להרחבת והתארכות הוורידים. תופעה שללא טיפול מתאים מחריפה עם הזמן.

הצעד הראשון למניעת החמרת הדליות הינו השימוש בגרביים אלסטיות המפעילות לחץ על הדליות ומונעות נפיחות.

.בקרב אוכלוסיית הנשים הסיכוי ללקות בדליות הוא פי ארבעה מאוכלוסיית הגברים

למידע נוסף אודות התופעה של דליות ורידים, קראי מאמר זה.

 

גרבי תמיכה

גרבי התמיכה או בשמן המוכר יותר – גרביים אלסטיות, הינן גרביים מיוחדות המפעילות לחץ ממוקד מאזור הקרסוליים כלפי מעלה. הלחץ הנגרם כתוצאה מלבישת הגרביים האלסטיות, מסייע לשריר השוק לדחוף את הדם כלפי מעלה חזרה אל הלב, ומכווץ את הווריד. וכך נמנעת הרחבת והארכת הדליות, מה שמאפשר למסתמים לתפקד ללא הפרעה ולמנוע חסימה.

להלן תרשים אנטומי המסביר את אופן תמיכת הגרביים האלסטיות-

 

 גרבי לחץ מדורגות

גרבי התמיכה המדורגות עשויות מדרגות לחץ שונות: הן מתהדקות לאורך הקרסול בכדי לעודד סירקולציה וזרימת דם בריאה. הלחץ שמופעל בגרב יורד ככל ששרוול הגרב רץ כלפי מעלה לכיוון הברך.

ההמלצה הרפואית דוגלת בלבישת גרבי לחץ מדורגות, משום שהם הכי אפקטיביות בתמיכה ושיפור הסירקולציה של הדם.

שימי לב:

חשוב לוודא שאת קונה גרב תמיכה המתאימים למצבך.

בסניפי Birthlite אנו מתאימים את המוצר המתאים ביותר לכל לקוחה לפי מצבה כבר למעלה מעשור. להלן מספר טיפים שקיבצנו מהניסיון  שלנו:


התאמה-

חשוב לוודא התאמה מדויקת למצבך. אי- התאמה גורמת לאי נוחות מורגשת, ועלולה אף לגרום לנזק . גרביים שלוחצות בברך או בשוק וכו גרביונים  יכולים להגביל את סירקולציית הדם. מצב זה עלול לחסום זרימת דם ולהחמיר את הדליות.

אנו ברשת BirthLite מתהדרים במומחי התאמה שהוכשרו לדייק במידה הנכונה עבורכם אנו.
היות ולכל לקוחה יש מבנה אנטומי אינדיבידואלי, אנו מבצעים מדידה בעת הרכישה בחנות, וכך יכולים לבצע התאמה מקסימלית.

ברשותנו מגוון רחב של מידות, סגנונות ובדים. וכך באפשרתינו לדייק בהתאמה האישית ולספק את המוצר המדויק לך ביותר כך שתחושי הקלה מיידית בתסמינים .

 

לחץ הדרגתי-

חשוב לוודא שהלחץ בגרב התמיכה שלך הינו הדרגתי. כפי שמתואר למעלה, אנשי המקצוע בענף הבריאות תמימי דעים שלחץ הדרגתי הוא יעיל ביותר.

כל גרבי התמיכה ברשת Birthlite מיוצרות בטכניקת הלחץ ההדרגתי.

 

איכות-

חשוב שתבחרי מותג איכותי היכול לספק מענה מושלם לבעייתך ולמידתך. בנוסף, מוצרים זולים עלולים להכיל סיבים ירודים, ובכך להגדיל את הסיכון לאלרגיית העור כתגובה לגרב, ועלולים גם להישחק ולהיקרע מהר יותר.

ב- Birthlite, אנו מייבאים גרבי תמיכה מיצרני איכות מובילים, כדי להבטיח טיפול אפקטיבי לשביעות רצון הלקוחות.

 

מאושר מטעם ה-FDA-

כשאת רוכשת ב Birthlte את יכולה להיות רגועה שהמוצרים הם באיכות הגבוהה ביותר. מוצרינו מאושרים מטעם ה-FDA דבר המבטיח ייצור בתנאי סטנדרט בינלאומיים .

 

מחיר-

רשת Birthlite הינה היבואן הרשמי, דבר המאפשר לנו להוזיל את מוצרי הרשת באופן משמעותי ולחסוך את פערי התיווך הסטנדרטיים. בשוק קיימים גרבי תמיכה בטווח מחירים רחב שמגלמים בתוכם את מחירי התיווך אותם סופגים המשווקים והרוכשים.

ב- Birthlite מודעים לכך שגרבי התמיכה הינן מוצר בסיסי, ואנו עושים כל מאמץ לאפשר לכל אחת ליהנות מאיכות חיים. משום כך, רשת Birthlte פועלת במתכונת של מכירות ביתיות ע"מ לספק לך את המוצר האיכותי ביותר במחיר הזול ביותר ואף להתחרות במחירי המוצרים לאחר סבסוד קופת החולים.

.למידע נוסף על טווח המחירים שלנו, קראו את טופס ההזמנה

 

סגנונות-

נשים רבות הסובלות מדליות נרתעות מלבישת גרביים אלסטיות עקב המראה הבלתי אסטטי וחוסר ההתאמה שלהם לקיץ הישראלי ההביל
ב- Birthlite, אנחנו מבינים את  הרצון שלך להראות טוב. לשם כך, אנו מייבאים מגוון רחב של גרבי תמיכה כולל ליין במראה טבעי. חשוב לנו שתראי טוב, מבלי להתפשר על ההרגשה הטובה שלך!

 

מתי כבר אפשר להרגיש את ההשפעה?

ברוב המקרים, תחושי הקלה מיידית ברגע בו תלבשי את גרב התמיכה. אפילו בעת המדידה בחנות. במקרים בהם הדליות יותר נפוחות, תצטרכי להמתין עד הבוקר הבא. לבישת גרבי הלחץ לאחר שינת לילה תסייע לזרימת דם באופן טבעי לאורך הרגל מבלי להילחם בכוח המשיכה, והנפיחות בוורידים תרד לגמרי או באופן חלקי.

 

לקוחה משתפת:

שמי חיה, אני בת 45 ועובדת כמיילדת באחת המחלקות הפופולאריות בירושלים. מתוקף תפקידי אני מבלה שעות רבות בעמידה על הרגליים. העבודה בחדרי הלידה תובענית מאד וידי מליאות עבודה ב"ה. במהלך המשמרת לא הייתה לי פניות לחשוב על הרגליים שלי, אך ברגע שהמשמרת שלי הסתיימה התפניתי לחשוב על מצב הכבדות שלהן.

מכיוון שבעבודתי אני נחשפת לנשים רבות, הכרתי את גרבי התמיכה. תמיד ידעתי שגרביים אלסטיות הינן מסורבלות, וחשבתי שדבר זה עלול להכביד עלי במהלך עבודתי הדורשת כל כך הרבה תנועה וגמישות. אחת היולדות אצלנו המליצה לי על גרביי התמיכה של Birthlite. שמחתי שהגעתי למקום הנכון. הצוות ב Birthlite התאים לי באופן מדויק את גרבי התמיכה הנכונות שסיפקו לי את התמיכה לה נזקקתי, מבלי להגביל את חופש התנועה שלי. נדהמתי לראות את רמת האנרגייה שעלתה בזמן העבודה , ואפילו בבית עם המשפחה לאחר סיום המשמרת. מאז אני ממליצה בכל פה לכל חברותי לעבודה על מוצרי התמיכה המעולים של Birthlite .